Vodní dráha Start Lock Set AquaPlay s 2 figurkami a přehradou s vodní pumpou od 3 let

Popis produktu

Vodní dráha pro děti AquaPlay Start Lock Set je nejlepší způsob jak začít vytvářet svůj vlastní zábavní vodní svět. Pohodlně se s ní zahraje jedno i více dětí, je vhodná od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Dětská vodní hra má přibaleny 2 zvířátka - medvídka Boa a hrošici Wilmu s milými tvářemi. Vodní systém na hraní obsahuje oblíbenou vodní přehradu s pumpou, 2 kontejnerové loďky s kontejnery a vodní kolo na víření vody. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká venku. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji z přehrady na vodní cestu, víří vodu pomocí vodního kola, vozí své oblíbené zvířátka a vodní pumpou napouštějí vodu do přehrady. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu.

AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vybrat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu obrovskou vodní dráhu s loďkami, autíčky, čluny, trajekty či zvířátky. Záleží jen na vás, kolik cenově výhodných doplňků si k vodní dráze doplníte.

Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpa do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. Rozměry vodní hry jsou 68*50*22 cm, její celková výška je 22 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu68*50*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení51*18*44 cm
Celková délka68 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...