Vodní dráha Mountain Lake AquaPlay s horskou jeskyní, skluzavkou a přehradou s 2 figurkami

Popis produktu

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je vodní hra pro všechny děti se zajímavou jeskyní ve střední části. Je to vyvýšená hora s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Bo a žabka Nils.  Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vybrat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze.

Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká venku. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků.

AquaPlay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpa do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou se zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Vodní hra AquaPlay se dá jednoduše poskládat a díky kvalitnímu těsnění pevně drží.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu126*8*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení51*28*52 cm
Celková délka126 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.