Vodní dráha Mountain Lake AquaPlay s jeskyní, skluzavkou, přehradou a 2 figurkami od 3 let

Popis produktu

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je fantastická vodní hračka nejvyšší švédské kvality. Tato vodní hra má zajímavý prvek, díky čemuž je jedinečná a ještě zábavnější. Jde o vyvýšenou horu s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátkamedvídek Bo, žabka Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm.

Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpu do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Vodní hra AquaPlay se dá jednoduše sestavit a díky kvalitnímu těsnění pevně drží.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení80*56*54 cm
Celková délka126 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.