Vodní dráha AquaWorld AquaPlay s hrošíkem Wilmou, kapitánem Boom a přehradou od 3 let

Popis produktu

Vodní dráha pro děti AquaPlay AquaWorld je úžasná vodní hra s nejvyšší švédskou kvalitou. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hodně naučí o pohybu vody, fyzikálních principech plavání a potápění. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku kapitána - medvěda Boa a jeho manželku hrošici Wilmu, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží na přesun vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká venku. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vybrat na dobrodružnou cestu po vodní dráze.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpa do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou se zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Vodní hra AquaPlay se dá jednoduše poskládat a díky kvalitnímu těsnění pevně drží.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 140*105*22 cm.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu145*105*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení79*52*54 cm
Celková délka145 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,8 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné