Vodní dráha AquaPlay AquaBox Big v kufříku s přístavem, vodní nádrží a hrošík Wilma

Popis produktu

AquaBox Big je největší přenosná vodní hra AquaPlay, která je zárukou naväčšej zábavy. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Dětská vodní hra obsahuje milou postavičku - hrošíka Wilmu. Vodní systém na hraní má přístav pro loďku, jeřáb na nakládání zboží, kontejnerovou loď, autíčko a vodní kolo na víření vody. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Pohodlně se s ní zahraje jedno i více dětí. Uprostřed vodní hry se nachází parkovací místo pro autíčko, které si může malý námořník - hrošík odparka před dobrodružnou cestou na loďce.

Výhodou této vodní hry je, že se dá jednoduše poskládat do tvaru kufříku. Váš mrňous si může svou oblíbenou hračku vzít s sebou na výlet nebo na dovolenou a nikdy se s ní nebude nudit. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká venku. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří ji pomocí vodního kola, vozí své oblíbené zvířátko. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Rozměry vodní hračky jsou 140*60*22 cm, její výška je 22 cm.

AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu obrovskou vodní dráhu s loďkami, autíčky, čluny, trajekty či zvířátky. Záleží jen na vás, kolik cenově výhodných doplňků si k vodní dráze doplníte. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž.

Navržena ve Švédsku, vyrobená v Německu - to je kvalitní vodní hra AquaPlay s moderním designem a maximálním využitím. AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již 40 let děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. Rozměry vodní hry jsou 68*50*22 cm, její celková výška je 22 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu140*60*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení51*15*70 cm
Celková délka140 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...