Vodní dráha Amphie World AquaPlay s přehradou, pumpou a mosty

Popis produktu

Připravte se na hodiny plné zábavy a vzrušení s vodní hrou AquaPlay Amphie World. Vodní dráha Amphi World je jeden z největších vodních systémů, která díky své velikosti umožňuje hru pro více dětí. Je vhodná pro děti od 3 do 7 let. Součástí vodní hry jsou zajímavé doplňky: kontejnerová loďka, člun, autíčko, jeřáb na překládání nákladu, vodní pumpa s přehradou, 4 veselé figurky – medvídek Bo, hrošice Wilma, kachnička Lotta a žabák Nils. Nejlepší na vodní hře AquaPlay je, že se dá jednoduše složit do praktického kufříku a nebude vám doma překážet. To umožňuje dětem zabavit se doma v zahradě a také vzít si svou oblíbenou hru na prázdniny, výlet nebo dovolenou a zahrát si tam s kamarády.

Vodní pumpa AquaPlay je originální součástí dětské vodní hry. Slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Pumpu do vodní hry lze dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 156*145*22 cm. Je to kreativní a hravý způsob, jak se naučit o pohybech a vlnách na vodě.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40 letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vyndá. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. Fantazii se meze nekladou. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu156*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*32*49 cm
Celková délka156 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,9 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.