Vodní dráha Polar AquaPlay výzkumná stanice s vodní pumpou na severním pólu s ledním medvědem ve člunu 2 figurky

Popis produktu

Vodní dráha Polar je fantastická vodní hračka pro chlapce a dívky již od 3 let. Polární vodní cesta nabídne dětem propracovaný systém průsvitných vodních kanálů v krásné tyrkysové barvě, díky kterým si budou připadat jako na severním pólu. Zimní atmosféru umocňují navzájem propojené bílé ledovce a také iglú s tajným úkrytem, do kterého si děti mohou schovat 2 figurky – ledního medvěda Toniho s modrým kloboučkem a tygřici Olivii, jejíž proužky změní barvu z béžové na červenou při teplotě pod 10° Celsia.

Děti si zahrají na polární výzkumníky a každý den si vymýšlejí nové dobrodružné příběhy. Lední medvěd se může plavit v kontejnerové loďce, přičemž děti pohánějí loďku pomocí vodního kola a tygřice Olivia si může užívat koupání v samostatné nádrži s hrází, do které dítě načerpá vodu pomocí vodní pumpy. Po nalití vody na vrchní část ledovce se vytvoří v jeskyni efekt tajícího ledu a přímo pod ním propluje loďka s odvážným medvědem. Děti zažijí při hře s polární vodní dráhou spoustu radostných chvil, přičemž si k ní mohou přidat i skutečné kostky ledu pro co nejrealističtější herní zážitek. 

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu odolného vůči UV záření. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na polární objevitele. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Učí se o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou se zahraje i několik dětí, kamarádi i sourozenci, rozvíjejí si tak sociální dovednosti a komunikační schopnosti, získávají zdravé sebevědomí.

Precizní zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhá léta. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Její design byl navržen ve Švédsku. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, neboť reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu106*65*25 cm
Celková výška25 cm
Celková délka106 cm
UV filterAno
Hmotnost2.8 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.