Vodní dráha Amphieset AquaPlay s vodní turbínou a hrošice Wilma v loďce

Popis produktu

Vodní dráha Amphieset od AquaPlay je vynikající vodní hračka pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Moderní vodní dráha nabídne dětem loďku s hrošicí Wilmou a vodní turbínu, pomocí které budou mechanicky regulovat rychlost a tok vody. Hrošice Wilma se na vodní dráhu dostane jednoduše na svém obojživelném zeleném autíčku/lodičce po žluté plošině. Dráha Amphieset představuje skvělou hračku pro děti, které s vodními drahami teprve začínají.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svoje nápady a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Učí se o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou si zahraje i několik dětí, kamarádi i sourozenci. Precizní zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 88*50*13 cm.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*50*13 cm
Celková výška13 cm
Rozměry balení28*52*51 cm
Celková délka88 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.