Vodní hra chobotnice Aqua Nauti BIG se 4metrovým vodotryskem extra stabilní

Popis produktu

Vodní hra chobotnice Aqua Nauta od německého BIG je originální zahradní hračka, která zaujme chlapce i dívky již od 3 let. Usmívající se veselá chobotnička je vyhotovena v krásných odstínech modré a dětem připraví s vodotryskem osvěžující zážitek během horkých letních dnů. Po napojení stříkající chobotničky na běžnou zahradní hadici, vyletí její čepice do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice chobotničky začne se točit, a tak poskytne všem dětem v okolí příjemný a chladivý relax. Chobotnička je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, její realistická chapadla poskytují extra stabilitu proti převrácení a svůj nádherný vzhled si zachová i po letech používání díky UV filtru, který chrání barvu před vyblednutím.

Designová chobotnička zkrášlí a ozdobí každý dvůr a zahradu. Stane se každodenní společnicí dětí, které se s ní zabaví a zároveň osvěží, přičemž tento zážitek ocení také rodiče. Vodní hračka vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, využití najde i při letních oslavách, posezeních, můžete si ji vzít na výlety, jednoduše kamkoliv, kde ji budete moci připojit na zahradní hadici. Stříkající vodní chobotnička má rozměry 45*45*45 cm, takže nezabírá mnoho místa, dá se jednoduše uskladnit.

BIG je německý výrobce, která má mezinárodně vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných materiálů.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu45*45*45 cm
Celková výška45 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.