Vodní dráha Start Set AquaPlay s hrošicí Wilmou a kontejnerovou lodí od 3 let

Popis produktu

Vodní dráha AquaPlay Start Set je fantastická vodní hra pro všechny děti od 3 do 7 let. Když si dítě vodní dráhu složí, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. Ve Start Setu se nachází postavička hrošice Wilmy, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a jeřáb na přenášení nákladu. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodním systémem pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola.

AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vyndá. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpu do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí.

Vodní hra Start Set lze zkombinovat s jakýmikoliv doplňky AquaPlay. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní dráhu, se kterou se budou bavit dlouhé hodiny. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Rozměry vodní hry jsou 68*65*22 cm, její výška je 22 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu68*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení79*52*54 cm
Celková délka68 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.