Vodicí tyč s ergonomickou opěrkou ke všem BIG New&Classic&Next&Neo odrážedlům výškově nastavitelné 88–108 cm od 12 m

Popis produktu

Vodicí tyč s opěrkou od špičkového německého výrobce BIG je skvělým doplňkem ke všem odrážedlům typu New, Classic, Next a Neo. Ergonomická rukojeť se dá uchopit oběma rukama pro větší pohodlí a umožňuje výškové nastavení ve 4 různých polohách (od 88 do 108 cm). Tělo tyče je kovové a její součástí je kvalitní ergonomické opěradlo pro maximální pohodlí dítěte, které je vyrobeno z odolného černého plastu s vyraženým logem BIG. Vodicí tyč ocení každý rodič, kontroluje směr jízdy. Pokud se dítě při odrážení unaví, vyloží si na odrážedlo nohy, odpočívá opřené o opěradlo a rodiče ho jednoduše budou tlačit. Je to skvělý doplněk při procházkách, výletech a nákupech.

K odrážedlu se připojuje zavěšením za nápravu a zajištěním čepu do tažného zařízení. Takto jednoduše a bezpečně je tyč spojena s odrážedlem, snadno se s ní manipuluje. Nejnovější výrobní technologie garantují vysokou stabilitu a odolnost vodicí tyče. Její montáž i demontáž je velmi rychlá a jednoduchá – s promyšleným fixním upevňovacím systémem to zvládne každý rodič. Výšku vodicí tyče nastavíte stisknutím tlačítka na rukojeti, přičemž je vzdálenost mezi jednotlivými výškovými stupni 6,5 cm. S nejnovějším doplňkem BIG bude mít vaše dítě při hře s odrážedlem vyvážený poměr zábavy i odpočinku. Při odrážení si zpevní svalstvo na rukou a nohou, zlepší motoriku a držení těla, a zároveň může kdykoliv relaxovat.

Německý výrobce BIG již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky, které jim vydrží dlouhá léta. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Jsou testovány německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu40*25*88-108 cm
Celková výška88-108 cm
Výška rukojeti88 - 108 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Noteall BIG ride ons
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.