Vlnící koloběžka Paw Patrol Twist&Roll Mondo

Popis produktu

Otočná dětská koloběžka Paw Patrol s pohádkovým motivem animované televizní série Paw Patrol, je originální koloběžka se zábavnými vlastnostmi. Je vhodná pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let, které potěší krásným modro-červeným barevným provedením, přičemž jsou na její nášlapné ploše vyobrazeni odvážní pejsci z Paw Patrol. Nosnost tříkolové koloběžky je 50 kg. Dětská koloběžka má 3 kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních kol a zadního kolečka. Po jejich opotřebení se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nová.

Koloběžka nabízí pro děti skvělou zábavu – při naklonění do strany se díky středovému kloubu otáčejí přední kolečka. Má otočné ovládání, což je velmi výjimečná a zajímavá vlastnost hlavně pro menší děti. Děti tak zažívají vzrušující jízdu jako na klasické koloběžce. Děti se tak učí manévrovat s koloběžkou, učí se udržovat rovnováhu a zároveň posilují svalstvo rukou i nohou. Jízda na koloběžce je aktivita, kterou milují děti všech věkových kategorií a s otočnou koloběžkou je ještě vzrušující a zábavnější. Řídítka koloběžky jsou měkká a pohodlná.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky, a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu, které najdete i v naší nabídce. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter pro ještě vyšší bezpečnost během jízdy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry balení58*16*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...