Dřevěný vláček s kostkami Wooden Train Eichhorn lokomotiva s 2 vagony 16 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček s kostkami Wooden Train od německé značky Eichhorn je nádherná hračka, se kterou si zahrají chlapci i děvčata od 12 měsíců. Lokomotiva s 2 vagony a kostkami různých tvarů a barev okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Vlaková souprava s motivem pandy je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, které je pevné a příjemně hladké na dotyk. Přináší dětem originální spojení s přírodou a zároveň si hravým způsobem rozvíjejí svoji představivost a jemnou motoriku při vkládání kostek na správné místo ve vagonech. Celková délka vláčku je 29 cm.

Německý design a krásné barvy dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s dřevěnými vláčky představuje pro děti příjemný relax, přičemž si hrají na povolání strojvedoucích a výpravčích, díky čemuž se přibližují světu dospělých. Zlepšují si logické myšlení a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Precizně zpracované díly zaručují dětem při hře bezpečnost. Vláček ze dřeva vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, zahrají si s ním i další generace dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu7,5*29*9,5 cm
Celková výška9,5 cm
Celková délka29 cm
Hmotnost458 g
Kola6
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.