Dřevěný vláček s kostkami Train Eichhorn lokomotiva se zvukem 11 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vláček s kostkami Train od německé značky Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pro všechny dětičky již od 12 měsíců. Lokomotiva s vagonem s barevnými kostkami různých tvarů a barev okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Krásná 11dílná vlaková souprava je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Přináší dětem originální spojení s přírodou a zároveň si hravým způsobem rozvíjejí svoji představivost a jemnou motoriku při vkládání kostek na správné místo na vagonech.

Německý design a syté barvy dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s dřevěnými vláčky je pro děti příjemným relaxem, přičemž si hrají na povolání strojvedoucích a výpravčích, díky čemuž se přibližují světu dospělých. Zlepšují si logické myšlení a technickou představivost, objevují nové herní možnosti a kombinace. Precizně zpracované díly zaručují dětem při hře bezpečnost, objevují nové barvy a tvary.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu17 cm
Rozměry balení39*38*22 cm
Celková délka17 cm
ZvukovéAno
Hmotnost270 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.