Vkládací kbelík Cotoons Smoby s kostkami modrý od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské vkládací kbelík Cotoons s barevnými kostkami je vhodné na vývin jemné motoriky dítěte. Kbelík je provedeno v pěkné modré barvě, vhodné zejména pro malé chlapce. Děti se hrou učí objevovat nové tvary a barvy. Kostky vkládají do kbelíku podle tvaru, nebo se navzájem pospojují do řetězce. Dítě si může poskládat věž nebo hrad na kyblíku. Když jsou všechny kostky schované v průsvitném kyblíku, tak jejich dítě vybere, a hra začíná znovu.

Kbelík má ouško, za které se dá snadno přenášet. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců, kdy se začínají učit tvary a barvy. Kostky pro nejmenší děti jsou převedeny v pěkných barvách zelené, oranžové a žluté barvy. Je to užitečná a zábavná hračka, která upoutá pozornost každého dítěte. Jednotlivé kostky i kbelík jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu, který je sametový a příjemný na dotek pro dětské ručky.

Plastový materiál je kvalitní a zdravotně nezávadný. Jednotlivé části jsou bezpečné, dítě si s nimi neublíží, mají oblý a jemný tvar. Smoby francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy. Je dodáván v praktické krabici s oknem. Rozměry produktu jsou 22*18 cm. Na kyblíku je pěkný obrázek ze série oblíbených dětských hrdinů Cotoons.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu22*18 cm
Rozměry balení24*24*17 cm
Hmotnost0,52 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné