Vkládací autíčko Cotoons brouček Smoby s kostkami oranžové od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby vkládací autíčko Cotoons s kostkami pro děti, je úžasná barevná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Autíčko pro děti obsahuje různé kostky v různých tvarech. Autíčko pro děti je vhodná hračka na trénování jemné motoriky a rozvíjení logiky a představivosti u nejmenších dětí. Je to krásná didaktická hračka s kostkami různých barev, které si dítě vybere přes okno z vnitřku autíčka. Když zavře okno, tak přes otvory různých tvarů vkládá kostku vhodného tvaru zpět do autíčka.

Barevné provedení hračky je veselé, v oranžových, fialových zelených, modrých barvách s obrázky hrdinů Cotoons a pěknými nálepkami květinek. Hračka pro miminka, autíčko pro nejmenší děti také rozvíjí jejich fantazii a ruční zručnost dítěte. Kostky se dají navzájem připojit na sebe (na koncích mají kulaté háčky, které zapadnou do dírky v další kostce) a tak z nich vytvořit řetěz. Dětské autíčko obsahuje také malý dětský mobilní telefon.

Je to velmi oblíbená hračka pro malé děti a dá se také táhnout na háčku - vpředu autíčka se dá přivázat provázek jakékoliv délky. Dětské autíčko je vhodná hračka nejen na doma, ale i na hru venku. Autíčko je vhodné pro dětičky od 12 měsíců. Auto s kostkami pro děti má rozměry 20*21*11,5 cm. Smoby francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*21*11,5 cm
Rozměry balení23*28*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,55 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné