Veterinární klinika s plyšovým pejskem Veterinary Clinic Écoiffier na vozíku se 14 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Veterinářská klinika s pejskem Veterinary Clinic představuje vynikající volbu pro všechny děti od 18 měsíců, které se rády starají o zvířátka. Potěší se bohaté sadě 14 doplňků, mezi kterými se nachází otoskop, reflexní kladívko, teploměr, stetoskop, sprchová hlavice, miska s kostičkou, přenosný box, obojek, kartička s obrázky pejsků, krabičku, vozík a plyšový pejsek, kterého budou ošetřovat a starat se o něj. Vyšetří pejska na pultu, přičemž mají k dispozici monitor s obrázkem životních funkcí. Vozík se 2 kolečky má ve spodní části úložný prostor, do kterého lze uložit přepravní box.

Díky nízké váze pouhých 1,37 kg lze dětskou veterinární kliniku snadno přenášet a umístit tam, kde je nejvíce zapotřebí. Dětský vozík pro malé veterináře je vyroben z kvalitního plastu. Všechny hrany této u dětí oblíbené hračky jsou zaoblené, a proto je pro hru dětí maximálně bezpečný. Děti si zahrají hry na profesi zvěrolékaře, přičemž se přibližují světu dospělých, učí se zodpovědnosti, rozvíjejí si svou kreativitu a fantazii. Naučí se pomáhat zvířátkům, zajímat se o své okolí. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení a naučí se rychleji rozhodovat v důležitých situacích.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu37*32*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,37 kg
Barvabiela,červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.