Vesmír a planety na oběžné dráze Space Center Smoby naučná hra o vědě a technice se 68 doplňky od 5 let

Popis produktu

Vesmírná škola Space Center připraví dětem od 5 let skvělé zážitky při hře na povolání astronautů, hravou formou se naučí spoustu nových poznatků o vědě a technice. Chlapci a dívky budou objevovat svět vesmíru, zahrají si na vesmírné instruktory a piloty vesmírné lodi. K dispozici budou mít vesmírnou stěnu, na které jsou vyobrazeny obrázky planet, různé druhy aktivit a ovládací panel pro řízení vesmírné lodi. Skládací vesmírná třída je vyrobena z pevného kartonu a odolných plastů, kovový rám zaručí její dlouhou životnost. Rozměry ve složeném stavu jsou 111*41 cm, díky čemuž lze snadno schovat pod postel či uložit do skříně. V rozloženém stavu má vesmírná stěna rozměry 111*135 cm.

Naučná hra o vesmíru představuje skvělý způsob, jak dětem přiblížit svět vesmíru. Pro realističtější zážitky mají děti k dispozici sadu 68 vesmírných doplňků, které využijí při hře s vesmírnou stěnou. Těšit se mohou až na 15 různých aktivit, při kterých se naučí rozeznávat jednotlivé fáze růstu Měsíce, zaměřují mimozemšťany, poskládají si vesmírnou raketu s kosmonautem a naučí se pilotovat. Při zkoumání vesmíru se naučí také rozpoznávat planety naší sluneční soustavy a známá souhvězdí. Se sourozenci a kamarády si vymýšlejí různá vesmírná dobrodružství, vybírají si různé mise a cíl cesty, čímž získávají stále nové vzrušující zážitky.

Edukační hračka o vesmíru je vyhotovena v nádherných barvách s krásnými obrázky, děti získávají pozitivní vztah k učení. Při poznávání planet a souhvězdí si procvičují paměť, hrou na kosmonauty se učí improvizovat a plně využívat svoji kreativitu a logické myšlení. Při hře na vesmírné instruktory a žáky se děti učí mezi sebou komunikovat, trénují si vyjadřovací schopnosti, získávají zdravé sebevědomí a upevňují sociální vazby. Tímto způsobem se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti při vysvětlování každé vesmírné mise.

Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem nadčasové hračky s vlastním originálním příběhem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu135*41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024SM430107 Magnetické písmenká veľké,SM430108 Magnetické písmenká
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.