Vanička se sprchou Mon Grand Poupon Corolle pro 36-42 cm panenku od 24 měs

Popis produktu

Vanička se sprchou pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou na neuvěřitelný zážitek. Jako jediný eshop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka nejen jedinečnou panenkou Corolle, ale i množstvím doplňků, bez kterých se péče o panenku neobejde. Vanička se sprchou pro panenku funguje téměř jako skutečná vana a děťátko v ní může koupat panenku, kdykoli se mu zachce. Krásná hluboká vanička s funkční sprchou je určena pro panenku Corolle s velikostí 36-42 cm a potěší všechny děti od 24 měsíců. Do vaničky stačí napustit vodu, vytáhnout sprchovou hlavici tak, aby byla hadička stále ponořena ve vodě a už pouze stisknout knoflík a panenku osprchovat. Díky této funkční vaničce se sprchou bude každá hra s panenkou kompletní a bude v mnohém připomínat péči o skutečné miminko.

Všechny děti od 24 měsíců budou ve vaničce panenku koupat a sprchovat ráno, večer i kdykoliv během dne, díky čemuž se naučí, že hygiena je v životě nesmírně důležitá. S touto vaničkou a sprchou v jednom bude péče o panenku Corolle kompletní a bude připomínat péči o skutečné miminko. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky této krásné vaničce se sprchou, která panence Corolle přinese skvělý koupel.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • vanička se sprchou pro panenku
  • pro panenky s velikostí 36-42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Barvaprůsvitná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...