Vanička s tekoucí vodou ve sprše Balneo Bath Natur D'Amour Baby Nurse Smoby s jacuzzi koupelí se světlem a bubláním elektronické

Popis produktu

Vanička s tekoucí vodou ve sprše Balneo je špičková hračka, se kterou se pobaví všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Moderní vanička Baby Nurse v růžovo-pastelovém provedení okouzlí děti na první pohled a poslouží jim při péči o jejich oblíbenou panenku o maximální velikosti 42 cm. Vanička pro panenku je vybavena elektronickým modulem, díky kterému lze po napuštění vaničky ze sprchové hlavice pouštět voda jako při skutečném sprchování. Díky funkci vodní trysky mohou své panence připravit v jacuzzi pravou bublinkovou koupel. Barevné LED osvětlení zase vodní hladinu rozzáří při každém koupání.

Vanička je vybavena praktickým držákem na sprchovou hlavici a odkládacím prostorem pro lahvičku s mechanickým dávkovačem. Při koupeli je důležitá teplota vody, kterou mohou chlapci a dívky jednoduše odměřit termosenzitivním teploměrem ve tvaru velryby, který reaguje na teplotu vody – barva teploměru se mění v závislosti na teplotě vody. Po každé koupeli je důležité panenku osušit, k čemuž děti využijí růžovo-bílou osušku s kapucí. Vanička je vyrobena z kvalitních a odolných plastů se zaoblenými hranami, sametových na dotek. Děti budou mít z každého koupání panenky realistický zážitek, hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti, také si rozvíjejí fantazii a představivost. Panenka není součástí balení.

Celkové rozměry vaničky jsou 40*30*23 cm, elektronický modul funguje na 3 baterie typu AAA/LR03, které nejsou součástí balení. Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu40*30*23 cm
Rozměry balení25*17*41 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.