Dřevěná váha Wooden Balance Eichhorn 9 kostek hra na rovnováhu EH3716

Popis produktu

Dřevěná váha Wooden Balance od německé značky Eichhorn představuje skvělou hračku pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Barevná kuchyňská váha je vyrobena z prvotřídního dřeva s jemným povrchem a v každém pokojíčku vytvoří útulnou a veselou atmosféru. Obsahuje 9 kostek v různých tvarech a hmotnosti, díky kterým se děti naučí základy vážení a dokážou porovnávat váhu různých objektů. S dřevěnou váhou se dokážou zabavit při hře v kuchyňce, ale také samostatně. Díky ní si děti rozvíjejí jemnou motoriku, odhad a přesnost při vážení.

Dřevěné hračky do kuchyňky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální váha pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na povolání a rychleji se naučí zacházet s věcmi každodenní potřeby. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná váha s kostkami
  • hra na rovnováhu
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu31*9*14,5 cm
Celková výška14,5 cm
Rozměry balení40*32*40 cm
Hmotnost686 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.