Dřevěný vozík na tahání vagon Blockwagon Eichhorn s 11 kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný vozík na tahání Blockwagon od německé značky Eichhorn představuje nádherný dárek pro všechny neposedné děti od 12 měsíců. Dřevěný vozík Vagon je vyroben z kvalitního březového dřeva, které je odolné a zároveň jemné na dotek. Vozík se 4 kolečky je vybaven šňůrkou na tahání a dítě si v něm může odvézt sadu 11 kostek různých barev a tvarů, s nimiž se naučí stavět své první stavby. Jemné a zároveň syté barvy na kostkách oživí každý dětský pokojíček a vytvoří v něm útulnou atmosféru i díky motivu veselé pandy. Velikost vozíku je 18*18 cm.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální vozík s kostkami pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění, logické myšlení a zároveň v nich probouzí kreativitu, získávají sebevědomí. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný vozík na tažení
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu18*18 cm
Hmotnost690 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.