Úklidový vozík s kbelíkem a vysavačem 3v1 CleanHome Écoiffier s čisticími prostředky od 18 měsíců

Popis produktu

Úklidový vozík s kbelíkem a vysavačem 3v1 Clean Home je moderní úklidová sada od francouzského výrobce Écoiffier, které se potěší všechny malé holčičky a chlapci od 18 měsíců. Souprava na úklid pro děti obsahuje 10 doplňků, mezi nimiž je vozík, dětský vysavač s odnímatelnou hlavicí, smeták, mop, kbelík s nástavcem pro ždímání, smetáček, lopatka, pytel na odpadky a čisticí prostředek. Úklidový vozík a vysavač, spolu s doplňky jsou vyhotoveny z kvalitního a odolného plastového materiálu. Celý set hraček na úklid je vyhotoven v originální zeleno-červené barevné kombinaci, která ihned upoutá každé dítě.

Hra na domácnost rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Děti se nejen zabaví, ale učí se i odpovědnosti, přibližují se světu dospělých. Naučí se pomáhat svým rodičům při domácích pracích, jsou samostatnější a pořádkumilovnější. Sada na úklid také rozvíjí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. Dítě se naučí pracovat s jednotlivými doplňky a ve starším věku budou mít správné úklidové návyky. Úklidová sada má rozměry 21*27*56 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany. Écoiffier při výrobě dodržuje přísné bezpečnostní předpisy EU, takže se rodiče nemusí bát o bezpečnost svých dětí.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu21*27*56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné