Úklidový vozík se žehlicím prknem 3v1 CleanHome Écoiffier s čisticími doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Úklidový vozík se žehlicím prknem 3v1 CleanHome je špičková úklidová souprava pro všechny chlapce a dívky od 3 let se zálibou v úklidu. Sada pro úklid a žehlení pro děti obsahuje kvalitní doplňky, mezi nimiž je tyčový vysavač s 3 různými nástavci, 3 láhve s čisticími prostředky, vozík se 2 kolečky, žehlicí prkno se žehličkou a nechybí ani velký koš na prádlo. Úklidový vozík s doplňky a žehlicí prkno jsou vyhotoveny z kvalitního a odolného plastového materiálu. Celá sada je vyhotovena v nádherné zeleno-modré kombinaci, která se zalíbí každému dítěti.

Hra na domácnost rozvíjí dětskou představivost a fantazii, nejmenší děti se učí odpovědnosti. Pomáhají rodičům, uklízejí si svůj pokojíček, a tak se přibližují světu dospělých. Sada pro úklid a žehlení také rozvíjí jemnou dětskou motoriku a pohybové dovednosti. Dítě se naučí pracovat s různými doplňky, získají správné úklidové návyky a později, když budou starší, jim nebudou domácí práce dělat žádné problémy. Vysavač a žehlička nemají žádné elektronické funkce, ani zvukové efekty.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*50*56 cm
Celková výška56 cm
Celková délka90 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné