Týmové barvivo pro vodní souboje SpyraColor Blue&Red Spyra modré a červené pro 15 litrů vody bez chuti a zápachu snadno omyvatelné od 8 let

Popis produktu

Týmové barvivo pro vodní souboje SpyraColor Blue&Red představuje skvělý doplněk při hře s vodními pistolemi Spyra, které ocení dospělí i děti od 8 let. Adrenalinoví nadšenci se při rozdělení na týmy dohodnou na barvách, kterými se při souboji odliší. Balení obsahuje 2 červené a 2 modré kapsle, přičemž 1 kapsle dokáže zabarvit až 15 litrů vody a rozpustí se v ní za 7 minut. Díky týmovému barvivu budou hráči při soubojích vidět, zda zasáhli svého soupeře. Rozpustné kapsle s barvou neobsahují živočišné produkty a žádné škodlivé látky, nezatěžují životní prostředí.

Barvivo je vhodné pro všechny vodní pistole značky Spyra. Při hře s barvivem se doporučuje používat bílá trička, na kterých budou vidět barevné zásahy. Stopy po barvivu jsou snadno omyvatelné, trička si po každé hře jednoduše vyperete. Rozpustné kapsle můžete použít v jakékoli nádobě s vodou, nejlépe je však využijete v kombinaci s vodní nádrží SpyraBase (není součástí balení). Barevné kapsle se doporučují využívat v exteriéru – při hře na zahradě, dvoře, případně je vzít na výlety a dovolené. Díky barvivu získáte realističtější zážitky při týmových hrách se svými kamarády a kolegy.

Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou vodní granáty, vodní pistole, vodní nádrže a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodNěmecko
Barvamodrá,červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.