Ttříkolka Zoo Delfín smarTrike modrá

Popis produktu

Tříkolka pro děti SMART TRIKE Zoo je vítězem mnoha ocenění. Pro rodiče představuje tu nejlepší možnost jak zažít velké dobrodružství spolu se svým dítětem. Už od 10 měsíců se rodiče s dítětem mohou vybrat na jejich první výlet na tříkolce pro děti. Během prvních měsíců dítě potřebuje asistenci rodiče. Pomocí praktické teleskopické ovladatelné ručky rodič pohodlně ovládá směr a rychlost jízdy. S tříkolkou pro děti se můžete vybrat do města, do parku či na návštěvu k babičce. Řídítka tříkolky obsahují praktickou pojistku, pomocí které rodič může ovládat směr jízdy. Sedadlo má bezpečnostní pás a podpůrný ochranný tříbodový pás pro zaručení co největší bezpečnosti vašeho dítěte.

Tříkolka má opěrku na hlavu, kterou dítě využije v prvních měsících ježdění. Tříkolka SMART TRIKE Zoo Delfín má krásné hravé a veselé provedení ve stylu delfína v krásných odstínech modré barvy. Obsahuje množství doplňků. Stříška chrání dítě před škodlivými slunečními paprsky. Tříkolka pro děti má odolnou kovovou konstrukci, gumová kolečka a odolné plastové části, které vám poslouží dlouhá léta. Díky odnímatelným částem roste tříkolka s vaším dítětem od jeho 10 měsíců až do 3 let. Tříkolka se stane vaším pomocníkem a dopravním prostředkem.

Komfortní sezení zaručuje i hrazda kolem pasu a nastavitelné opěradlo. K dalším doplňkům patří i skládací stoupačky a snímatelná opěrka nohou pro nejmenší děti. Doplňkem tříkolky pro děti je praktická rodičovská taška umístěná na rukojeti i košík na řídítkách. Nakládací korba tříkolky poslouží při hrách vaší ratolesti s kamarády. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu96*53*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení64*25*35 cm
Celková délka96 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,5 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné