Dětská koloběžka Smoby s pohádkovým motivem oblíbené pohádky Frozen – Ledové království je tím pravým dárkem pro vaši malou princeznu. V přední části je obrázek slavných princezen Anna a Elsa, které dnes milují holčičky na celém světě. Je lehká a je vybavena až 3 kolečky pro větší stabilitu a bezpečnost, proto je vhodná již od 2,5 roku. Tříkolová koloběžka je vybavena třemi kvalitními silikonovými kolečky, která se v případě potřeby dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová.
Silikonová transparentní kolečka zvyšují pohodlnost při jízdě a jsou odolná vůči proražení. Konstrukce koloběžky je kombinací pevné kovové konstrukce a odolného plastu. Koloběžka pro děti Frozen má výškově nastavitelná řidítka, která se dají nastavit podle potřeby vašeho dítěte. Takovým způsobem koloběžka roste spolu s dítětem. Pro větší bezpečnost má protiskluzová držadla a podložku. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu.
Nosnost koloběžky je 20 kg. Pochází od renomovaného francouzského výrobce Smoby, který je již dlouhá léta na trhu známý těmi nejkrásnějšími a nejkvalitnějšími hračkami. Při výrobě hraček dbá Smoby na maximální bezpečnost, ale i originalitu. Materiály na hračkách Smoby jsou jemné k dětským ručkám, plast je sametový na dotek. Mají nejvyšší kvalitu, proto je koloběžka Smoby vhodná pro každou princeznu již od 2,5 roku.

| Věk | Od 2,5 roku |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 55*32*65 cm |
| Celková výška | 65 cm |
| Rozměry balení | 45*15*33 cm |
| Celková délka | 55 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 2,16 kg |
| Nosnost | 20 kg |
| Barva | akvamarínová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...