Dětská tříkolová koloběžka Frozen Smoby je absolutní sen každého děvčátka ve věku od 3 let. Vždyť která holčička by neznala skvělou pohádku Ledové království, která si získala oblibu tisíců dětí po celém světě. Design tříkolové koloběžky se nese v duchu čisté akvamarínové barvy spolu s emblémem známých princezen Anny a Elsy, umístěným přímo na řídítkách koloběžky. Koloběžka se vyznačuje výbornou stabilitou na třech tichých a kvalitních gumových kolečkách, která si hravě poradí s každou nerovností terénu. Samozřejmostí jsou řídítka, která jsou výškově nastavitelná až do výšky 70 cm, takže koloběžka roste spolu s vaším dítětem.
Dětská koloběžka Frozen Smoby má kvalitní gumové rukojeti, které jsou protiskluzové. Celokovový rám koloběžky spolehlivě vydrží všechny nástrahy cesty a s přehledem udrží holčičku na kolech. Při jízdě na koloběžce je dobré myslet též i na ochranné doplňky, které jsou u malých dětí zapotřebí. Celkové rozměry koloběžky jsou 52*32*72 cm. Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci a její celková váha je 2,2 kg. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 55*32*70 cm |
| Celková výška | 70 cm |
| Rozměry balení | 25*44*15 cm |
| Celková délka | 55 cm |
| Výška rukojeti | 67 - 70 cm |
| Výškově nastavitelné | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Kola | Rubber |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...