Tříkolka Zoom Red 4in1 smarTrike Touch Steering červená s gumovými koly a tlumičem na kole od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Zoom Red 4v1 je multifunkční tříkolka, která pro rodiče nabízí kompromis mezi kočárkem a tradiční tříkolkou. Tato originální červená tříkolka roste s vaším dítětem od 10 měsíců až do 3 let. Díky moderní technologii Touch Steering, kterou ocení hlavně rodiče, je tříkolka manévrovatelná jemným dotykem. Zabudovaný 3bodový ochranný bezpečnostní pás spolu s ochrannou hrazdou zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Tříkolka se pyšní pevnou a odolnou kovovou konstrukcí, která spolu s odolnými plasty zaručí její stabilitu a odolnost.

Tříkolka je pro dítě výjimečně pohodlná, díky ergonomicky tvarovanému sedadlu s odnímatelnou opěrkou, které dítěti během odpočinku poskytne dostatečný komfort a pohodlné sezení. Dítě si bude užívat jízdu i díky protiskluzovým pedálům, v případě potřeby si může nohy položit na sklápěcí stupadla a odpočinout si. Za sedadlem se nachází otevíratelný box, ve kterém si mohou děti převážet hračky, se kterými se nechtějí rozloučit ani na procházce. Během slunečných dnů oceníte i praktickou sluneční clonu, která ochrání dítě před slunečním zářením a dá se přizpůsobit potřebám dítěte.

Kvalitní gumová kolečka se postarají o tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi. Praktickým doplňkem je i blatník na předním kolečku tříkolky, který chrání oblečení dětí před nadměrným zašpiněním. Rozměry tříkolky jsou 94*45*102 cm, přičemž celková výška je 102 cm. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější, a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Tříkolka smarTrike roste s vaším dítětem ve 4 krocích

 • Krok 1: Tříkolka ovládaná rodičem
  V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nohy odpočívají na stupadlech. Ergonomické sedadlo s opěrkou zajišťuje příjemný pocit a oporu zad.
 • Krok 2: Tříkolka doprovázená rodičem
  V 18 měsících můžete dítěti odejmout opěrku zad, sedí vzpřímeně a začíná postupně šlapat s pomocí rodičů a rodičovské rukojeti na korigování směru a rychlosti jízdy. V tomto období si dítě užívá jízdu a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svou první samostatnou jízdu.
 • Krok 3: Tréninková tříkolka
  V období 24 měsíců se tříkolka stává tréninkovým prostředkem, kdy se děti učí, jak správně šlapat. Rodiče mohou odstranit bezpečnostní hrazdu.
 • Krok 4: Klasická tříkolka
  Ve věku 30 měsíců je dítě připraveno na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a dítě naplno využívá všechny možnosti, které tříkolka nabízí.

Výhody

 • zvýšený výkon řízení
 • extra pohodlí
 • odpočinek dítěte během ovládání rodičům
 • extra bezpečnost
 • ochrana před sluncem
 • pohodlí v rané fázi ježdění
 • trvanlivost a kvalita
 • mateřské pohodlí
 • maximální využití
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu94*45*102 cm
Celková výška102 cm
Rozměry balení59*22*43 cm
Celková délka94 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6 kg
Nosnost17 kg
Kolarubber
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.