Tříkolka Zip Plus 3v1 Touch Steering smarTrike růžová, EVA gumová kola od 10 měsíců

Doprava
Výrobce: smarTrike Kategorie: Tříkolky od 10 měsíců Kód: ST6180200
2 159 Kč
1 499
Do seznamu přání
Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Zip Plus 3v1 je nadčasová tříkolka, která pro rodiče nabízí kompromis mezi kočárkem a tradiční tříkolkou. Tato krásná růžovo-zelená tříkolka roste s vaším holčičkou od 10 měsíců až do 3 let. Díky moderní technologii Touch Steering, kterou ocení hlavně rodiče, je tříkolka manévrovatelná jemným dotykem. Zabudovaný ochranný bezpečnostní pás ve tvaru písmene Y na ochranné hrazdě zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Tříkolka je vybavena kovovou konstrukcí, která spolu s odolnými plasty zaručí její stabilitu a odolnost.

Přední kolo nabízí možnost volnoběhu. Tříkolka je pro dítě výjimečně pohodlná, díky ergonomicky tvarovanému sedadlu s odnímatelnou opěrkou, které dítěti během odpočinku poskytne dostatečný komfort a pohodlné sezení. Dítě si bude užívat jízdu i díky protiskluzovým pedálům, v případě potřeby si může nohy položit na sklápěcí stupadla a odpočinout si. Za sedadlem se nachází úložný prostor s krytem, ve které si mohou děti převážet hračky, se kterými se nechtějí rozloučit ani na procházce. Tříkolka nabízí také sluneční clonu, která ochrání dítě před slunečním zářením a dá se přizpůsobit potřebám dítěte.

Výhodou dětské tříkolky smarTrike Zip Plus jsou kvalitní EVA kolečka, která kombinují výhody tichých, gumových koleček a odolného plastu. Díky tomu zaručují tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi. Praktickým doplňkem je i blatník na předním kolečku tříkolky, který chrání oblečení dětí před nadměrným zašpiněním. Samozřejmostí je i funkce volnoběhu. Rozměry tříkolky jsou 92*46*99 cm, přičemž celková výška je 99 cm. Vyberte si dětskou tříkolku smarTrike, výrobce, který je jedničkou na trhu v produkci a inovacích.

Tříkolka smarTrike roste s vaším dítětem ve 3 krocích

 • Krok 1: Tříkolka ovládaná rodičem
  V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nožky odpočívají na stupačkách. Ergonomické sedadlo s opěrkou zajišťuje příjemný pocit a oporu zad.
 • Krok 2: Tříkolka doprovázená rodičem
  V 15 měsících můžete dítěti odejmout opěrku zad, sedí vzpřímeně a začíná postupně šlapat s pomocí rodičů a rodičovské rukojeti na korigování směru a rychlosti jízdy. V tomto období si dítě užívá jízdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svou první samostatnou jízdu.
 • Krok 3: Klasická tříkolka
  Ve věku 24 měsíců je dítě připraveno na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a kočárek se promění na krásnou dětskou tříkolku.

Výhody

 • zvýšený výkon řízení
 • extra pohodlí
 • odpočinek dítěte během ovládání rodičům
 • extra bezpečnost
 • ochrana před sluncem
 • pohodlí v rané fázi ježdění
 • trvanlivost a kvalita
 • mateřské pohodlí
 • maximální využití
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu92*46*99 cm
Celková výška99 cm
Rozměry balení52*42*23 cm
Celková délka92 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,75 kg
Barvarůžová

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...