Tříkolka Spirit Blue 4-in-1 smarTrike TouchSteering modrá duhová od 10 měsíců

Popis produktu

Pokud si myslíte, že všechny tříkolky jsou stejné, tříkolka Spirit Blue 4v1 smarTrike vás vyvede z omylu. Na této dětské tříkolce si vaše dítě užije velké množství zábavy už od 10 měsíců. Tříkolka vyhoví všem jeho potřebám s nádherným provedením v modro-bílé barevné kombinaci s geometrickým vzorem spolu s propracovaným systémem doplňků a detailů. Tříkolka roste s vaším dítětem a přizpůsobí se jeho potřebám v každém věku až do 3 let nebo do doby, kdy vaše dítě přesedlá na svoje první kolo. Samozřejmostí je celokovový rám s pevnou konstrukcí vyznačující se stabilitou na každém povrchu.

Tříkolka Spirit Blue 4v1 má jednoduché intuitivní ovládání, na které potřebujete pouze jednu ruku. Vodicí tyč umožňuje plynulý pohyb a manévrování tříkolky podobně jako kočárek. Tříkolka má bezpečné, ergonomicky tvarované sedadlo s polstrováním a vyvýšenou opěrkou hlavy na ochranu a pohodlí během jízdy. Rodiče určitě ocení teleskopickou rukojeť, která umožňuje snadné ovládání tříkolky a spolu se systémem dětské pojistky na řídítkách, i určovat směr její jízdy. Dětská tříkolka je samozřejmě vybavena protiskluzovými pedály a kvalitními gumovými kolečky, která vás nezradí v žádném terénu. Během prvních měsíců, kdy se dítě seznamuje s okolním světem a užívá si dobrodružství na palubě svojí první tříkolky, využije na odpočinek skládací stupačky. Před silnými slunečními paprsky ho spolehlivě ochrání odnímatelná sluneční clona

Pro bezpečnost dítěte je tříkolka vybavena tříbodovým ochranným pásem a ochrannou hrazdou okolo pasu, díky čemuž dítě sedí bezpečně během jízdy. Tříkolka má odpružené přední kolo, které absorbuje otřesy a poradí si i s nerovným povrchem. Tříkolka smarTrike je praktická pro dítě i pro rodiče. Rodičovský batoh v zadní části tříkolky poskytuje velkorysý prostor na všechno potřebné na výlet nebo na nákup. Na rodičovské rukojeti je umístěna malá praktická taška na drobnosti. Dítě si může svoje hračky uschovat praktickém vyklápěcím boxu umístěném za sedadlem. 

SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek. Na trhu působí už dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S milióny tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality. Designérům značky smarTrike záleželo na tom, aby byl vašemu chlapci na tříkolce zabezpečen komfort a pohodlí. Tříkolka proto roste spolu s vaším dítětem. Dětská tříkolka Spirit Blue 4v1 od popředního výrobce dětských tříkolek smarTrike má jedinečný design, kvalitní provedení a promyšleným systémem ochrany vašeho dítěte. Celkové rozměry tříkolky jsou 94*45*102 cm.

Tříkolka smarTrike roste s vaším dítětem v 4 krocích

 • Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičem
  V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nožky odpočívají na stupačkách. Ergonomické sedadlo a opěrka zad a hlavičky zabezpečuje příjemný pocit bezpečí.
 • Krok 2: Jízda doprovázená rodičem
  V 18 měsících můžete dítěti sundat opěrku zad, začíná se postupně učit šlapat do pedálů pod dohledem rodičů díky rodičovské rukojeti na usměrnění správného směru a rychlosti jízdy. V tomto období dítě objevuje svoje motorické schopnosti, připravuje se na samostatnou jízdu a užívá si skvělou zábavu bez starostí. 
 • Krok 3: Tréninková tříkolka
  V období 24 měsíců se tříkolka stává tréninkovým prostředkem, kdy se děti učí, jak správně šlapat do pedálů a zároveň už rodiče mohou odejmout ochrannou hrazdu okolo sedadla, aby mělo dítě víc volnosti.
 • Krok 4: Klasická tříkolka
  Ve věku 30 měsíců je dítě připravené na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a dítě bude mít k dispozici plnohodnotnou tříkolku. 

Vlastnosti

 • roste spolu s vaším dítětem
 • nadstandardní úložné prostory
 • pohodlné a ergonomické sedadlo
 • praktická rodičovská teleskopická rukojeť
 • dětská pojistka pro správný směr jízdy
 • kvalitní a spolehlivá kolečka
 • odolná konstrukce s celokovovým rámem
 • odpružené přední kolečko na zmírnění nerovností vozovky
 • odnímatelná sluneční clona
 • tříbodový ochranný pás s polstrováním
 • sklápěcí systém stupaček
 • opěrka hlavy a zad
 • protiskluzové pedály
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu94*45*102 cm
Celková výška102 cm
Rozměry balení59*22*43 cm
Celková délka94 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.