Tříkolka Baby Balade Smoby s EVA kolečky zelená od 10 měsíců

Popis produktu

Dětská tříkolka Baby Balade Blue Smoby patří mezi nejlepší tříkolky, jaké si může rodič pro svého chlapečka či holčičku od 10 měsíců do 3 let přát. Nádherná a výrazná zelená barva v kombinaci s šedou barvou vytváří dojem elegance a luxusu. Tento dojem je navíc umocněn kvalitní a robustní konstrukcí včetně celokovového rámu. Každé dítě se bude cítit jako v bavlnce a zároveň v bezpečí. Tříkolka dbá zejména o výborné pohodlí svého malého pasažéra a provedení všech doplňků tomu dává za pravdu. Tato dětská tříkolka se jednoznačně odlišuje od konkurence svým precizním zpracováním.

Tříkolka disponuje skvělým nastavitelným sedákem s opěrkou hlavy, aby mělo dítě absolutní komfort a pohodlí při každodenních výletech. Bát se nemusíte ani nepřízně počasí. Dětská tříkolka Baby Balade Blue Smoby spolehlivě ochrání dítě před ostrými slunečními paprsky díky vhodně umístěné odnímatelné sluneční cloně. O skvělé jízdní vlastnosti tříkolky pečují kvalitně zpracovaná EVA kolečka, při kterých nehrozí nebezpečí smyku. Spolu s 30 stupňovým vychýlením řídítek poskytují výjimečnou radost z tiché a příjemné jízdy v jakémkoliv terénu. Samozřejmostí je i přítomnost dětské pojistky na řídítkách, díky které zajistí potřebný dohled rodiče nad směrem jízdy.

O ochranu dítěte se postará léty prověřený tříbodový pevný ochranný pás v kombinaci s kvalitním ochranným rámem kolem sedadla. Sklápěcí stupadla poskytnou v případě únavy vašeho dítěte možnost odpočinku a vy zas využijete rodičovskou rukojeť s délkou až 101 cm a pohodlně dopravíte dítě domů pomocí volnoběhu předního kolečka. Tato tříkolka roste spolu s dítětem. Jednoduše to znamená, že si rodič může nastavit jednotlivé součásti tříkolky tak, jak bude jeho dítě postupně růst. Tříkolka vám nabízí i možnost odkládacího prostoru pro vaše dítě ve formě vyklápěcího boxu na hračky za sedadlem a pro vás má připravenou elegantní zelenou tašku, umístěnou na rodičovských rukojetích tříkolky. Schováte tam vše potřebné a může se jít na procházku.

Tímto modelem tříkolky se francouzský výrobce Smoby překonává. Nejen, že se mu podařilo vyrobit spolehlivou a odolnou tříkolku, ale spojil moderní eleganci s funkčním designem. Celkové rozměry tříkolky jsou 68*52*101 a záruka je nadstandardní až 3 roky.

Vlastnosti

 • pevná a odolná konstrukce
 • celokovový rám
 • odnímatelná rodičovská rukojeť
 • ochranná opěrka na hlavu
 • možnost připevnění sluneční clony
 • prostorné úložné prostory
 • jednoduchý systém nastavení stupadel
 • protiskluzové pedály
 • tichý chod
 • možnost volnoběhu
 • dětská pojistka
 • nadstandardní záruka 3 roky
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 10 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení43*24*59 cm
Celková délka68 cm
Výška rukojeti101 cm
Výškově nastavitelnéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,5 kg
KolaEVA wheels
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...