Tříkolka Popelka Be Move Smoby s vodící tyčí růžovo-modrá od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti Smoby Be Move Popelka je krásná dětská tříkolka v růžovo-modrých optimistických barvách. Vpředu na řídítkách je implementován pohádkový motiv - s obrázkem z pohádky od Disney. Tříkolka pro děti Smoby je designově jedinečná tříkolka s krásnou barevnou variací. Dětská tříkolka vás mile překvapí svěžími barvami, které podporují fantazii a tvořivost dítěte. Jízda na tříkolce pro děti je velmi pohodlná díky kvalitním kolečkům z měkčeného plastu, které si hravě poradí is menšími nerovnostmi. Konstrukce tříkolky je pevná a kovová, což zaručuje vysokou bezpečnost a v neposlední řadě i dlouhou trvanlivost, která vám poslouží během mnoha let.

Tříkolka pro děti Be Move Popelka z pohádky Disney je bezpečná a stabilní. Dítě je fixováno během jízdy pomocí bezpečnostního pásu. Díky praktické teleskopické vodící rodičovské ručce může rodič ovládat a korigovat směj jízdy dítěte. Je plně flexibilní, vodicí ručka se dá později, když vaše dítě jezdí samostatně, pohodlně odmontovat i bez použití nářadí. Tříkolka je s volnoběhem na předním kole. Během jízdy se dají řídítka tříkolky vytočit maximálně v 30° úhlu. Praktickým doplňkem, který dítě plně využije je vyklápěcí zadní korba, kde si může převážet hračky či cokoli jiného. Řídítka tříkolky se dají zablokovat, pokud chce rodič ovládat směr tříkolky. Výška sedáku od země je 31 cm, šířka od sedadla k volantu je 26 cm.

Pohádkový motiv tříkolky ji oživuje a pěkně doplňuje. Díky pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu se dětem sedí pohodlně a ani po delším čase nejsou unavené. Věková vhodnost dětské tříkolky Smoby je od 15 měsíců až do 3 let nebo do doby, kdy je vaše dítě připraveno na svoje první kolo. Pedály tříkolky jsou protiskluzové. Francouzská společnost Smoby je dlouholetým výrobcem kvalitních dětských hraček, které splňují nejpřísnější evropské kritéria kvality, odolnosti a zároveň mají jedinečný design, který v sobě nese francouzskou dokonalost, šarm, a preciznost. Dětská tříkolka Be Move Popelka splňuje požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. Je to krásná a kvalitní tříkolka, která si získá přízeň vás i vaší malé ratolesti. Jízda na dětské tříkolce kromě velké zábavy a dobrodružství pomáhá dětem s rozvojem svalstva a pohybové soustavy, což příznivě působí na jeho růst.

Vlastnosti

  • pevná kovová konstrukce
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • tříbodový bezpečnostní pás
  • výškově nastavitelná rodičovská ručka
  • plastová kolečka z měkčeného plastu s tichým chodem
  • zadní vyklápěcí korba
  • od 15 měsíců
  • vyrobená ve Francii
  • přední kolo s volnoběhem
  • 30 stupňová výchylka předního kola do stran
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 15 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení47*23*40 cm
Celková délka68 cm
Výška ručky95 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,5 kg
Nosnost30 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...