Tříkolka Plus Fresh smarTrike červeno-žlutá od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Plus Fresh je přesně tou tříkolkou, kterou jste hledali. Je stylová, a má řadu užitečných funkcí. Roste spolu s vaším dítětem, což je hlavní. Podobně jako všechny tříkolky od výrobce jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu dítěti, i tříkolka Plus je plně přizpůsobivá požadavkům a věku vaší ratolesti. Výhodou tříkolky pro děti smarTrike Plus Fresh je její bezpečnost. Vyvýšené a ergonomicky tvarované sedlo má bezpečnostní pás a podpůrné ochranné pásy na zaručení co největší bezpečnosti vašeho dítěte. Tříkolka pro děti má opěrku na hlavu, kterou dítě využije v prvních měsících ježdění. Je vhodná pro děti od 10 měsíců až do 3 letNosnost tříkolky je 17 kg.

Praktické stínítko s krásným tečkovaným vzorem chrání děti hlavně před nebezpečným UV zářením. Řídítka tříkolky obsahují praktickou rodičovskou pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy tříkolky. Tříkolka pro děti má krásné provedení v příjemném odstínu červené a žluté, s modrými doplňky, a je určena pro holčičky i chlapce. Dětská tříkolka se stane vaším pomocníkem a dopravním prostředkem. Je vyrobena z kvalitních materiálů, má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s odolnými plasty. Tříkolka pro děti vám bude sloužit dlouhá léta. Kola jsou plastová s gumovým pásem ve středu, který je zárukou tiché jízdy. Pedály jsou protiskluzové. Komfortní sezení zaručuje i hrazda kolem pasu a nastavitelné opěradlo. 

K dalším doplňkům patří i skládací stupačky a snímatelná opěrka nohou pro nejmenší děti. Velmi praktická je teleskopická rodičovská vodicí rukojeť, kterou rodič pohodlně koriguje směr a rychlost jízdy své ratolesti. Doplňkem tříkolky pro děti je praktická rodičovská taška umístěná na rukojeti. Nakládací korba tříkolky poslouží při hrách vaší ratolesti s kamarády. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.