Tříkolka a odrážedlo Retro Rookie Trike Smoby ultralehká s pedály a tichými gumovými koly od 24 měsíců

Popis produktu

Tříkolka a odrážedlo Retro Rookie Trike od francouzského Smoby je ultralehká tříkolka vhodná pro chlapce i dívky již od 24 měsíců. Nejmenší děti ji mohou využívat také jako odrážedlo a když jsou větší, učí se šlapat do pedálů a jezdit jako na klasické tříkolce. Je vybavena špičkovou kovovou konstrukcí, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, ergonomicky tvarované sedátko nabídne dětem pohodlí i při delší trase. Prvotřídní EVA kolečka jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Dítě si tak může užívat hladké a tiché jízdy v exteriéru i interiéru.

V zadní části tříkolky je umístěn box na hračky a pod sedadlem se nachází praktické držadlo, díky kterému lze tříkolku snadno přenášet. Protiskluzová řídítka jsou vybavena bezpečnostním systémem, který umožňuje dítěti při jízdě otáčet řídítky pouze do určitého úhlu, takže se bude při jízdě cítit bezpečně a komfortně. Také lze výškově nastavit pro děti ve věku od 2 do 4 let.

Tříkolka pomáhá dětem správně udržovat rovnováhu, zlepšovat reflexy, prostorové vidění a odhad vzdáleností. Jízda na tříkolce s pedály podporuje také rozvoj stability a svalstva dítěte. Tříkolka Smoby přispívá k všestrannému vývoji dítěte, které nabírá sebedůvěru a zároveň se baví. Rozměry tříkolky jsou 58*41*51 cm. Na tříkolce se může vozit dítě s maximální hmotností až 50 kg. Váha této ultralehké tříkolky jsou pouhé 3 kg.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu58*41*51 cm
Celková výška51 cm
Hmotnost3 kg
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024BIG55974 Autíčko,BIG55975 Autíčko
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.