Tříkolka Fun 2v1 smarTrike s vodicí tyčí růžovo-fialová od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Fun 2v1 je originální dětská tříkolka s vodicí rukojetí, kterou jistě ocení každý rodič. Nádherná růžovo-fialová barva v kombinaci s bílou se zalíbí každé malé slečně. SmarTrike Fun 2v1 je vhodná pro děti od 15 měsíců, ale používají ji až do 3 let nebo tak dlouho, než sednou na svoje první kolo. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem, v každém věku se mu plně přizpůsobuje. Je to výborný předchůdce prvního kola, děti se učí správně sedět a šlapat. Bezpečnost tříkolky je zaručena díky bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomickému sedadlu.

Tříkolka pro holčičku je stabilní a hravě si poradí i s menšími nerovnostmi. Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné vodicí tyče. Později, když je dítě dostatečně velké na samostatnou jízdu, rukojeť lze pohodlně, bez použití nářadí odmontovat. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobena z kvalitního EVA plastu, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. EVA plast je podobný gumě, je pružný a kolečka tříkolky smarTrike jsou díky němu maximálně odolná a kvalitní. Přední kolo se dá přepnout na volnoběh, tehdy rodič tlačí tříkolku a dítě nemusí šlapat. Je to velká výhoda, protože když se děťátko unaví a nechce se mu šlapat, rodič ho jednoduše tlačí na tříkolce před sebou.

Dětská tříkolka Fun 2v1 má kvalitní celokovovou konstrukci, díky čemuž dětem vydrží dlouhá léta. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností, je uzavřena krytem. Jízda na tříkolce je nejen velká zábava, ale pomáhá dětem i posilovat svalstvo na nohou a přispívá tak k jejich správnému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zárukou kvality a bezpečnosti i pro vaše ratolesti.

Vlastnosti

 • kvalitní EVA kolečka s tichým chodem
 • zadní plastová nádoba na hračky s krytem
 • tříbodový bezpečnostní pás
 • protiskluzové pedály
 • přední kolo s volnoběhem
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • praktická rodičovská rukojeť, která se dá odpojit
 • od 15 měsíců až do 3 let
 • nejmodernější design
 • vhodná hlavně pro dívky
 • nosnost 17 kg
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 15 měsíců
Rozměry produktu91*46*103 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Kolagumene
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...