Tříkolka Breeze Plus Red Classic smarTrike TouchSteering ovládání s držákem na láhev a gumová kola s tlumičem od 10 měsíců

Popis produktu

Dětská tříkolka Breeze Plus Red Classic od špičkového výrobce smarTrike je originální tříkolka, která roste s dítětem a přizpůsobuje se jeho potřebám od 10 měsíců do 3 let. Je vyhotovena v krásném červeném provedení, okouzlující vzhled potěší zejména holčičky. Inovativní technologie Touch Steering umožní rodičům plně ovládat tříkolku jen jemným dotykem a umožňuje extra snadné manévrování i v ostrých zatáčkách. Celokovová konstrukce tříkolky v kombinaci s odolným plastem se vyznačuje vysokou stabilitou. Zabudovaný 3bodový bezpečnostní pás ve tvaru písmene Y a ochranná hrazda na ruce přinášejí dětem pocit jistoty a bezpečí při jízdě. Ergonomicky tvarované sedátko poskytuje dětem komfort i při delší procházce.

Tříkolka pro děti je doplněna praktickou sluneční stříškou, která dítě chrání před slunečními paprsky. Nádoba s krytem v zadní části tříkolky umožní dětem vzít si s sebou své oblíbené hračky. Na řídítka se nachází také držák na láhev, na který dítě snadno dosáhne. Kvalitní gumová kolečka, která zaručují tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi. Přední, velké kolečko se zabudovaným tlumícím efektem, zvládne jakoukoli nerovnost terénu. Praktickým doplňkem je i blatník na předním kolečku tříkolky, který chrání oblečení dětí před nadměrným zašpiněním a také se na něm nachází i pojistka řízení pro zjednodušené ovládání tříkolky rodiči.

Dětská tříkolka nabídne dětem kvalitní skládací stupátka, na která si mohou položit nohy během jízdy a odpočívat. Zádová opěrka a opěrka hlavičky poskytnou dětem oporu, lze je v případě potřeby odpojit. Pedály tříkolky pro děti jsou protiskluzové, tříkolka nabízí možnost volnoběhu. Dítě má ruce během jízdy ovládané rodičem položené na hrazdě k zajištění nejvyšší pohodlnosti. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňovaná značka dětských tříkolek. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Tříkolka smarTrike roste s vaším dítětem ve 4 krocích

Krok 1: Tříkolka ovládaná rodičem.
V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nožky odpočívají na stupačkách. Ergonomické sedátko zajišťuje příjemný pocit a oporu zad.
Krok 2: Tříkolka doprovázená rodičem.
V 18 měsících můžete dítěti odejmout opěrku zad a dítě začíná postupně šlapat do pedálů s pomocí rodičů a rodičovské rukojeti pro korigování směru a rychlosti jízdy. V tomto období si dítě užívá jízdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoji první samostatnou jízdu.
Krok 3: Tréninková tříkolka.
V období 24 měsíců se tříkolka stává tréninkovým prostředkem, kdy se děti učí, jak správně šlapat do pedálů.
Krok 4: Klasická tříkolka.
Ve věku 30 měsíců je dítě připraveno na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a kočárek se promění v krásnou dětskou tříkolku.Vlastnosti

 • ovladatelná jen jemným dotykem
 • vysoké ergonomicky tvarované sedátko
 • gumová kola odolná vůči otřesům
 • 3bodový bezpečnostní pás
 • odnímatelná ochranná hrazda na ruce
 • nastavitelná sluneční clona
 • sklápěcí stupátka
 • protiskluzové pedály
 • celokovová konstrukce
 • jednotlivé části tříkolky jsou odnímatelné
 • doporučeno pro děti od 10 do 36 měsíců
 • patentovaný produkt
 • splňuje vysoké bezpečnostní standardy

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu97*45*104 cm
Rozměry balení59*22*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,3 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.