Tříkolka s volnoběhem Be Move Tricycle Pink Smoby s vodicí tyčí a EVA koly růžová od 15 měsíců

Popis produktu

Originální růžová tříkolka Be Move od francouzských designérů Smoby představuje perfektní volbu pro všechny děti a zejména holčičky od 15 měsíců, které rády objevují okolní svět. Špičková tříkolka s celokovovým rámem poskytne dětem bezpečnou a příjemnou jízdu, její odolná konstrukce je zárukou, že vydrží vašemu dítěti po dlouhá léta. Tichá a odolná EVA kolečka se vyznačují skvělými jízdními vlastnostmi. Jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Tříkolka dokáže růst s dítětem a přizpůsobovat se jeho potřebám.

Během jízdy se dají řídítka tříkolky vytočit maximálně v 30° úhlu. Ergonomické sedadlo můžete nastavit v 2 polohách, dětem se na něm sedí pohodlně a neunaví se ani při delší jízdě. O bezpečnost dítěte se postará 3bodový bezpečnostní pás. V zadní části se nachází vyklápěcí korba, do které si holčičky mohou vložit svou oblíbenou hračku. Tříkolka umožňuje nastavit systém volnoběhu na předním kole a také uzamčení řídítek, což ocení každý rodič, který potřebuje mít kontrolu nad rychlostí a směrem jízdy. Teleskopická vodicí tyč se dá nastavit ve 3 různých variantách, přičemž její maximální výška je 95 cm. Dítěti od 2 let můžete vodicí tyč odmontovat, takže šlape do pedálů a řídí tříkolku nezávisle na rodiči.

Jízda na dětské tříkolce je nejen velmi zábavná a veselá, ale pomáhá také dětem s posilováním svalstva na nohou a rukou. Malí jezdci budou mít rychlejší reflexy, naučí se odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat rychlost v závislosti na okolních podmínkách. Jemný vzhled a design tříkolky podněcuje v dětech fantazii a kreativitu. Rozměry tříkolky jsou 68*52*52 cm a její celková nosnost až 30 kg. Pedály tříkolky jsou protiskluzové.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem nádherné hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 15 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení47*23*40 cm
Celková délka68 cm
Výška rukojeti95 cm max
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,5 kg
Nosnost30 kg
KolaEVA, silent
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.