Tříkolka s opěrkou Be Move Comfort Tricycle Blue Smoby s EVA koly a vodicí tyč s taškou modrá od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka s opěrkou Be Move v nadčasovém modrém provedení z dílny francouzských designérů Smoby je stylový dárek pro všechny neposedné a zvídavé děti od 10 měsíců. Pevná tříkolka disponuje odolným celokovovým rámem, díky němuž vydrží vašim dětem dlouhá léta. O bezpečnost malých jezdců se postará odnímatelná bezpečnostní ohrádka, která poslouží i jako opěrka na ruce a 3bodový bezpečnostní pás. Ty nejlepší jízdní zážitky zajistí tichá EVA kolečka. Jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody tichých gumových koleček a odolného plastu. Tříkolka dokáže růst s dítětem a přizpůsobovat se jeho potřebám.

Během jízdy se dají řídítka tříkolky vytočit maximálně v 30° úhlu. Ergonomické sedadlo můžete nastavit v 2 různých polohách, poskytuje dětem dostatečný komfort a neunaví se ani při delší jízdě. V zadní části se nachází vyklápěcí korba, do které si děti uloží oblíbené hračky. Tříkolka umožňuje nastavit systém volnoběhu na předním kole a také uzamčení řídítek, což ocení rodiče, kteří potřebují mít kontrolu nad rychlostí a směrem jízdy. Rodičovská rukojeť se dá nastavit ve 3 různých variantách, přičemž její maximální výška je 101 cm. Její součástí je i praktická taška, do které si rodiče mohou odložit různé doplňky a drobnosti.

V případě únavy z šlapání si děti mohou vyložit nožky na sklápěcí stupadla. Tříkolka roste s dítětem, takže jakmile trochu povyroste, můžete odmontovat ochrannou ohrádku, vodicí tyč a dítě začne řídit tříkolku nezávisle na rodiči. Jízda na dětské tříkolce nabídne dětem spoustu radostných zážitků a zároveň jim pomáhá s posilováním svalstva na nohou a rukou. Malí jezdci budou mít rychlejší reflexy, naučí se odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat rychlost v závislosti na okolních podmínkách. Jemný vzhled a design tříkolky podněcuje v dětech fantazii a kreativitu. Rozměry tříkolky jsou 68*52*101 cm a její celková nosnost až 30 kg. Pedály tříkolky jsou protiskluzové.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a elegantního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení43*24*59 cm
Výška rukojeti101 cm max
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,4 kg
Nosnost30 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.