TrojkolTříkolka Be Fun Tricycle Pink Smoby s 95 cm vodicí tyčí od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka Be Fun Tricycle Pink z dílny francouzských designérů Smoby představuje skvělý dárek pro děti od 15 měsíců. Růžovo-bílé barevné provedení potěší zejména holčičky, tříkolka působí moderně a nadčasově. Díky celokovovému rámu je velmi bezpečná a odolná, pevná konstrukce je zárukou, že vydrží dlouhá léta. Kvalitní kolečka se postarají o hladkou a bezproblémovou jízdu, řídítka tříkolky lze otáčet ve 30° úhlu.

Díky nastavitelnému a ergonomickému sedadlu se dětem sedí pohodlně a neunaví se ani při delší jízdě. Pedály tříkolky jsou protiskluzové. V zadní části tříkolky se nachází výklopný box, kam si mohou odložit své hračky. Dítě je během jízdy chráněno 3bodovým bezpečnostním pásem. Teleskopickou vodicí tyč lze nastavit do výšky 95 cm. Vodicí tyč lze později, když vaše dítě jezdí samostatně, jednoduše odmontovat. Tříkolka umožňuje nastavit systém volnoběhu na předním kole.

Jízda na dětské tříkolce je nejen velmi zábavná a veselá, ale pomáhá také dětem s motorickým vývojem a posilováním svalstva na nohou a rukou. Malí jezdci budou mít rychlejší reflexy, naučí se odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat svoji rychlost. Děti využijí tříkolku až do 3 let nebo do doby, kdy jsou připraveny na své první kolo. Nosnost tříkolky je 30 kg.

Francouzský Smoby přináší dětem ty nejkvalitnější plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 15 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*52 cm
Rozměry balení47*23*40 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024MON26012 Rozprávková lopta,MON26047-6741 Rozprávková lopta,MON26014 Rozprávková lopta,MON26041-6640 Rozprávková lopta,MON26046-6747 Rozprávková lopta
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.