Tříkolka Be Fun Comfort Tricycle Pink Smoby s dvojitou vodicí tyčí a taškou od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka Be Fun Comfort Tricycle v nádherném růžovém provedení z dílny francouzských designérů Smoby představuje skvělou volbu pro děti již od 10 měsíců. Stabilní tříkolka je vybavena odolným celokovovým rámem, díky kterému vydrží vašim dětem dlouhá léta. O bezpečnost malých jezdců se postará odnímatelná bezpečnostní ohrádka, která poslouží i jako opěrka na ruce a 3bodový bezpečnostní pás. Tříkolka dokáže růst s dítětem a přizpůsobovat se jeho potřebám.

Během jízdy lze řídítka tříkolky vytočit maximálně ve 30° úhlu. Ergonomické sedátko můžete nastavit ve 2 různých polohách, poskytuje dětem dostatečný komfort a neunaví se ani při delší jízdě. V zadní části se nachází vyklápěcí korba, do které si děti uloží oblíbené hračky. Tříkolka umožňuje nastavit systém volnoběhu na předním kole a také uzamčení řídítek, což ocení rodiče, kteří potřebují mít kontrolu nad rychlostí a směrem jízdy. Dvojitou vodicí tyč lze nastavit ve 3 výškových polohách, přičemž její maximální výška je 101 cm. Její součástí je také praktická taška, do které si rodiče mohou uložit různé doplňky a drobnosti.

V případě únavy ze šlapání do pedálů si děti mohou vyložit nohy na sklápěcí stupátka. Tříkolka roste s dítětem, takže jakmile trochu vyroste, můžete odmontovat ochrannou ohrádku, vodicí tyč a dítě začne řídit tříkolku nezávisle na rodiči. Jízda na dětské tříkolce nabídne dětem spoustu radostných zážitků a zároveň jim pomáhá s posilováním svalstva na nohou a rukou. Malí jezdci budou mít rychlejší reflexy, naučí se odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat rychlost v závislosti na okolních podmínkách. Jemný vzhled a design tříkolky podněcuje v dětech fantazii a kreativitu. Rozměry tříkolky jsou 68*52*101 cm a její celková nosnost až 30 kg. Pedály tříkolky jsou protiskluzové.

Renomovaná francouzská značka Smoby přináší dětem moderní hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*101 cm
Rozměry balení44*24*60 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.