Tříkolka Be Fun Tricycle Blue Smoby s 95 cm vodicí tyčí od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka Be Fun Tricycle Blue z dílny francouzských designérů Smoby představuje skvělý dárek pro děti od 15 měsíců. Originální tříkolka v modro-bílém barevném provedení zaujme zejména kluky, vyznačuje se pravým francouzským designem. Díky kovové konstrukci se vyznačuje vysokou pevností a odolností, tříkolka vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Kvalitní kolečka se postarají o hladkou a bezproblémovou jízdu, řídítka tříkolky lze otáčet ve 30° úhlu.

Díky nastavitelnému ergonomickému sedadlu se dítěti sedí pohodlně a neunaví se ani při delší jízdě. V zadní části tříkolky se nachází výklopný box, kam si děti mohou uložit oblíbené hračky. Dítě je během jízdy chráněno 3bodovým bezpečnostním pásem. Tříkolka je vybavena systémem pro nastavení volnoběhu na předním kole a protiskluzovými pedály. Teleskopickou vodicí tyč lze nastavit do výšky 95 cm, rodiče ji mohou odmontovat, když se dítě naučí jezdit samostatně.

Jízda na dětské tříkolce je nejen velmi zábavná a veselá, ale pomáhá také dětem s motorickým vývojem a posilováním svalstva na nohou a rukou. Malí jezdci budou mít rychlejší reflexy, naučí se odhadovat vzdálenosti a přizpůsobovat svoji rychlost. Děti využijí tříkolku až do 3 let nebo do doby, kdy jsou připraveny na své první kolo.

Francouzský Smoby přináší dětem ty nejkvalitnější plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 15 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu68*52*52 cm
Rozměry balení47*23*40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.