Tříkolka a kočárek v jednom s brzdou Baby Driver Plus Grey Smoby s EVA koly a intuitivním ovládáním šedá od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka a kočárek v jednom Baby Driver Plus Blue z dílny francouzských designérů Smoby je nejnovější tříkolkou, která je certifikována i jako kočárek. Dokáže růst spolu s vaším dítětem od 10 měsíců až do 3 let, okouzlí chlapce a dívky díky krásnému šedému provedení. Tvoří ji pevná kovová konstrukce a odolné plasty, které jsou jemné na dotek. O bezpečnost dítěte postará i 3bodový bezpečnostní pás, spolu s ochrannou hrazdou kolem polstrovaného sedadla s vysokou opěrkou, které zaručí dětem maximální komfort během jízdy. Součástí tříkolky je také praktický držák na láhev a dítě bude mít radost z mechanického klaksonu, spolu s volantem a zpětnými zrcátky.

Tříkolka Baby Driver Plus roste s vaším dítětem ve 3 krocích

  • Tříkolka ovládaná rodičem
    V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nožky odpočívají na stupačkách. Ergonomické sedadlo zajišťuje příjemný pocit a oporu zad, dítě je chráněno sluneční clonou.
  • Tříkolka doprovázená rodičem
    V 15 měsících můžete dítěti odejmout opěrku zad, ochrannou hrazdu, stupačky a dítě začíná postupně šlapat s pomocí rodičů a rodičovské rukojetí na korigování směru a rychlosti jízdy. V tomto období si dítě užívá jízdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svou první samostatnou jízdu.
  • Klasická tříkolka
    V období 30 měsíců je dítě připraveno na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a dítě naplno využívá tříkolku.

Ergonomické sedadlo lze nastavit v 2 polohách, přičemž je k němu připojena i vysoká opěrka na hlavu a záda. V případě únavy si děti mohou vyložit nožky na sklápěcí stupačky. Malí řidiči ocení protiskluzové pedály a o skvělé jízdní vlastnosti se starají tichá EVA kolečka, která jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody klasických tichých gumových koleček a odolného plastu. Řídítka tříkolky mají 30stupňovou vůli vychýlení do stran. Tříkolka má dětskou pojistku na řídítkách, díky níž rodič ovládá směr jízdy. O pohodlí rodičů při manévrování dětské tříkolky se postará nastavitelná rodičovská rukojeť, která má maximální výšku 101 cm.

Součástí tříkolky je i odnímatelná 360° sluneční clona, která uchrání dítě před nadměrnými slunečními paprsky. Pro odkládání drobností poslouží maminkám praktická taška na rukojeti a děti si své hračky uloží do výklopného boxu umístěného za sedadlem. Rodiče pomocí rodičovské rukojeti intuitivní ovládají směr a rychlost tříkolky, přičemž se mohou spolehnout i na nožní brzdu, díky níž mohou tříkolku kdykoliv zaparkovat. Děti si při ježdění posilují svalstvo na rukou a nohou, získávají rychlejší reflexy a odhad vzdálenosti. Polstrování na sedadle se dá v případě potřeby jednoduše vyprat. Rozměry tříkolky jsou 68*52*101 cm.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení44*27*60 cm
Celková délka68 cm
Výška rukojeti101 cm
Výškově nastavitelnéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,3 / 7,1 kg
KolaEVA wheels
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.