Tříkolka s vysokou opěrkou Baby Balade Tricycle Red Smoby se slunečníkem a EVA koly červená od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka Baby Balade Red je nejnovější tříkolka z dílny francouzských návrhářů Smoby, která potěší všechny chlapce a zejména holčičky od 10 měsíců. Nádherná kombinace jemné červené a šedé barvy působí stylově, tříkolka se zalíbí nejen dětem, ale i dospělým. Tvoří ji pevná kovová konstrukce a odolné plasty, které jsou jemné na dotek. Vyznačuje se schopností růst spolu s vaším dítětem až do 3 let, přičemž jízdu nejmenších dětí kontrolují rodiče a později mohou jezdit samostatně. Praktický 3bodový bezpečnostní pás se postará o ochranu dítěte, které se může spolehnout i na ochrannou hrazdu okolo sedadla, která zároveň slouží i jako opěrka na rukojeti. O skvělý zážitek z jízdy se postará i klakson s mechanickým zvukem, který je umístěný na ochranné hrazdě.

Tříkolka Baby Balade Red roste s vaším dítětem ve 3 krocích

  • Tříkolka ovládaná rodičem
    V 10 měsících vaše dítě sedí pohodlně v sedadle, přičemž jeho nohy odpočívají na stupačkách. Ergonomické sedadlo zajišťuje příjemný pocit a oporu zad, dítě je chráněno sluneční clonou.
  • Tříkolka doprovázená rodičem
    V 18 měsících můžete dítěti odejmout opěrku zad, ochrannou hrazdu, stupačky a dítě začíná postupně šlapat s pomocí rodičů a rodičovské rukojeti na korigování směru a rychlosti jízdy. V tomto období si dítě užívá jízdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svou první samostatnou jízdu.
  • Klasická tříkolka
    V období 30 měsíců je dítě připraveno na samostatnou jízdu. Rodič může odmontovat rodičovskou rukojeť a dítě naplno využívá tříkolku.

Ergonomické sedadlo lze nastavit v 2 polohách, přičemž je k němu připojena i vysoká opěrka na hlavu a záda. V případě únavy si děti mohou vyložit nohy na sklápěcí stupačky. Malí řidiči ocení protiskluzové pedály a o skvělé jízdní vlastnosti se starají tichá EVA kolečka, která jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinujícího výhody klasických tichých gumových koleček a odolného plastu. Řídítka tříkolky mají 30stupňovou vůli vychýlení do stran. Tříkolka má dětskou pojistku na řídítkách, díky níž rodič ovládá směr jízdy. O pohodlí rodičů při manévrování dětské tříkolky se postará nastavitelná rodičovská rukojeť, která má maximální výšku 101 cm.

Součástí tříkolky je i praktická odnímatelná 360° sluneční clona, která uchrání dítě před nadměrnými slunečními paprsky. Pro odkládání drobností poslouží maminkám praktická taška na rukojeti a děti si své hračky uloží do výklopného boxu umístěného za sedadlem. Tříkolka umožňuje nastavit systém volnoběhu na předním kole a také uzamčení řídítek, což ocení každý rodič, který potřebuje mít kontrolu nad rychlostí a směrem jízdy. Děti si při ježdění posilují svalstvo na rukou a nohou, získávají rychlejší reflexy a odhad vzdálenosti.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem originální hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozměry balení43*24*59 cm
Celková délka68 cm
Výška rukojeti101 cm
Výškově nastavitelnéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,5 / 6,3 kg
KolaEVA wheels
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.