Tříkolka a kočárek v jednom Baby Balade Plus Pink je špičková tříkolka, která je zároveň certifikovaná jako kočárek, takže nabídne dětem od 10 měsíců do 3 let vysoký komfort a skvělé jízdní vlastnosti. Je vyhotovena v růžovo-bílé barevné kombinaci, díky níž působí velmi stylově a elegantně. Kvalitní robustní konstrukce s celokovovým rámem se vyznačuje vysokou odolností a bezpečností. Ergonomicky tvarované sedadlo s vysokou opěrkou umožňuje pohodlné sezení i během dlouhé jízdy. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou ohrádkou kolem pasu dítěte.
Zadní kolečka jsou vybavena brzdou, takže tříkolku zaparkujete na jakémkoliv místě. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy dítěte. V případě, že se děťátku už nechce šlapat, rodič tříkolku zajistí a sám řídí směr jízdy. Pohodlná rodičovská rukojeť je ve výšce 100 cm od země a její součástí je i uzavíratelná taška, která se dá používat samostatně díky praktickému popruhu. Na volantu je mechanický klakson se zvukem, který potěší každé dítě, v zadní části se nachází sklopný plastový box, do kterého se dají uložit různé hračky.
Dokud je dítě malé a nepoužívá pedály na tříkolce pro děti, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka jsou uzavřena. Později, když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30stupňovou výchylku do stran. Sedadlo tříkolky je nastavitelné v 2 různých vzdálenostech od řídítek, v závislosti na velikosti dítěte. Kvalitní EVA kolečka jsou vyrobena ze speciálního materiálu, kombinující výhody odolných plastových a tichých gumových koleček. Díky tomu jsou protiskluzová a vyznačují se tichým chodem.
Před silnými slunečními paprsky ochrání dítě slunečník s UV filtrem, který lze díky pohyblivému kloubu nastavit podle potřeb dítěte, případně i odmontovat. Pod nožičkami má dítě skládací stupačky, které se dají sklopit nebo odmontovat. Když dítě vyroste, postupně se z tříkolky odmontují všechny pomocné a ochranné prvky a dítě jezdí na klasické základní tříkolce. V počátečních měsících používání slouží jako sportovní kočárek. Smoby je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

| Věk | Od 10 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 68*52*101 cm |
| Celková výška | 101 cm |
| Rozměry balení | 44*24*60 cm |
| Celková délka | 68 cm |
| Výška rukojeti | 101 cm |
| Výškově nastavitelné | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 5,8 / 6,6 kg |
| Kola | EVA wheels |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...