Trenažér Spidey V8 Driver Marvel Smoby elektronický simulátor se zvuky a pedály

Popis produktu

Trenažér Spidey V8 Driver Marvel od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které si oblíbily animovaného hrdinu Spidermana. Originální modro-červený trenažér je vybaven nastavitelným ergonomickým sedadlem ve 3 polohách, mechanickými pedály a brzdou. Při jízdě budou mít kluci a holčičky k dispozici elektronický volant, který je vybaven světelnými a zvukovými efekty, díky čemuž zažijí realistické zážitky při jízdě po rolující mapě.

Při otáčení volantu se řidiči spolehnou na světelnou signalizaci (vlevo/vpravo), na volantu mají ukazatel rychlosti, množství tlačítek pro různé simulace a reproduktor, který vydává až 15 zvuků. Dětský trenažér je vyroben z prvotřídních plastových materiálů se zaoblenými hranami, děti si s ním vydrží hrát dlouhá léta. Při hře s trenažérem si rozvíjejí pohybové dovednosti, reflexy, představivost a fantazii. Rozměry trenažéru jsou 85*36*57 cm.

Trenažér funguje na 3 baterie typu AA/LR6 1,5V, které nejsou součástí balení. Smoby je špičkový francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu85*36*57 cm
Rozměry balení50*20*50 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBatteries: 3 x AA/LR6 1.5V (not included)
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.