Trenažér Activity Kiddieland s autíčky, se zvukem a světly žlutý od 18 měsíců

Popis produktu

Kiddieland trenažér autíčka Activity je velmi kvalitní a pevná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Elektronický trenažér pro nejmenší děti je unikátní elektronická hračka, se kterou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová. Trenažér pro děti má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě. Mají rádi mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčkami a volantem doprava doleva, kroutit nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb.

Když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka, ukážou se jiné obrázky. Po stisknutí 3 různých autíček, každé vydá svůj charakteristický zvuk a tón. Dítě se před trenažérem cítí jako řidič ve vlastním autě, točí volantem, řadí řídicí pákou, startuje motor klíčkem, zapíná různé světla a směrovky, troubí na jiných řidičů, dívá do pohyblivého zpětného zrcátka a sleduje provoz na silnici na displeji.

Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami. Funguje na baterie 3xAA, které jsou součástí dětské hračky. Je to pěkný žlutý trenažér s modrým volantem a různobarevnými doplňky. Je to plastová hračka pro nejmenší děti, vyrobená z kvalitního a odolného plastu, který má oblé a jemné hrany, a proto si dítě nemůže ublížit. Rozměry trenažéru s autíčky jsou 34*29*19 cm. Kvalitní hračka se zvukem a světlem vašim ratolestem přinese spoustu zábavy a radosti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
Rozměry produktu34*29*19 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné