Transportér s terénním autem BIG Power Worker a bábovička do písku od 24 měsíců

Popis produktu

Transportér s terénním autem je výborná hračka pro všechny děti a zejména chlapce od 2 let. Dětský transportér v modrém provedení má měkká gumová kola, která dětem umožní hru na dvoře, zahradě, pískovišti a také uvnitř. Sada hraček je vyrobena z kvalitního plastu přímo v Německu. V balení si chlapeček najde kromě transportéru i zelené terénní auto, které hravě překoná jakoukoliv překážku a bábovičku do písku.

Hračky do písku rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Hračky nemají ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Délka transportéru je až 41 cm. Hračky lze v případě znečištění umýt pod tekoucí vodou. Hračky BIG jsou chráněny UV filtrem s ochranou proti slunečnímu záření, takže si hračka zachová krásné barvy po dlouhou dobu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Celkové rozměry transportéru jsou 41*12*16 cm.

Transportér s terénním autem BIG je testovaný německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodGermany
Rozměry produktu41*12*16 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení37*27*43 cm
Celková délka41 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,5 kg
Barvamodrá,zelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné