Trampolína s rukojetí k držení Tiggy Junior Exit Toys průměr 140 cm černá

Popis produktu

Mini trampolína od holandské značky Exit Toys je skvělá pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 3 do 5 let. Kompaktní kulatá trampolína o průměru 140 cm je vybavena pevným kovovým rámem se 6 nohami, díky čemuž se vyznačuje vysokou stabilitou a odolností. Praktická rukojeť na držení s pěnovým úchopem zajišťuje dětem při skákání extra bezpečnost a ochranný okraj v šedo-černém provedení brání tomu, aby noha dítěte vklouzla do prostoru s elastickými pružinami, které zajišťují jemné a pohodlné skákání pro malé začátečníky.

Děti si na trampolíně zlepšují své fyzické schopnosti, trénují si svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu najednou. Celková výška trampolíny je 100 cm, její váha je 9,9 kg. Trampolínu využijí chlapci a dívky celoročně – během teplých dnů si zaskáčou na trampolíně venku na dvoře, v případě nepříznivého počasí můžete dát trampolínu dovnitř.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu140*100 cm
Celková výška100 cm
Hmotnost9,9 kg
Průměr140 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.