Trampolína s ochrannou sítí Silhouette trampoline Pink Exit Toys kulatá průměr 427 cm růžová

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí Silhouette od holandské značky Exit Toys je špičková trampolína o průměru 427 cm, se kterou se zabaví všichni dospělí i děti od 3 let. Trampolína je vybavena bezpečnostní sítí, jejíž vchod je vyznačen výrazným fluoreskujícím zeleným zipem pro lepší viditelnost. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami.

O komfortní skákání se postará 80 oboustranných kónických pružin, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Trampolína je vybavena extra stabilním rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Trampolína je mimořádně pevná, stojí na 4 kovových nohách ve tvaru písmene W, která zaručují vynikající stabilitu. Její luxusní design v růžovém provedení ozdobí každý dvůr a zahradu.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 269 cm, její celkový průměr i s bezpečnostní sítí činí 464 cm, váží 82 kg. Doporučená nosnost trampolíny je 120 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 600 kg. Plocha na skákání má průměr 370 cm a je ve výšce 86 cm od země.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu427*269 cm
Celková výška269 cm
Hmotnost82 kg
Nosnost120 kg
Průměr427 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.